LDK Lubsko

Informacje

Jesteś tutaj: Strona głównaSzkolenia i kursyBHP

Ilustracja do informacji:

W chwili obecnej organizujemy kursy-szkolenia BHP w zakresie:


*Okresowe szkolenie BHP dla kadry kierowniczej

Okresowe szkolenie BHP dla kadry kierowniczej adresowane jest dla osób kierującymi pracownikami.

Szkolenie zawiera wiadomości z zakresu nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem prawa pracy przez pracodawców, organizacji i metodyki szkolenia w zakresie BHP.

 

*Okresowe szkolenie BHP dla pracowników adm.-biurowych
Okresowe szkolenie BHP jest adresowane do pracowników administracyjno - biurowych i innych.

Zawarte w nim materiały poruszają zagadnienia związane z bezpieczeństwem pracy oraz sposobami organizacji systemu bezpieczeństwa w firmie.

 

*Okresowe szkolenia BHP na stanowiskach robotniczych
Okresowe szkolenie BHP jest adresowane do osób zatrudnionych na stanowiskach robotniczych i obejmuje aktualizacje i uzupełnienie wiedzy oraz umiejętności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Świadczymy usługi na zlecenie zakładów pracy, instytucji oraz dla wszystkich osób chcących podnieść swoje kwalifikacje. Szkolenia przeprowadzamy z użyciem materiałów szkoleniowych oraz filmów video. Wykładowcami są fachowcy w danych dziedzinach. Szkolenia odbywają się w Lubskim Domu Kultury. Każde szkolenie kończy się egzaminem oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.

O jakości świadczonych przez nas usług świadczy powiększające się grono stałych klientów. Naszymi atutami w działalności szkoleniowej są także: wysoki standard usług szkoleniowych, solidność i wiarygodność oraz umiarkowane ceny. W ramach działań marketingowych prowadzimy stałą obserwację zapotrzebowań na rynku pracy, do których dostosowujemy nasze oferty szkoleniowe.

 

Szkolenia okresowe odbywają osoby:


*nie rzadziej niż raz na 3 lata - na stanowiskach robotniczych, natomiast na stanowiskach, na których występują prace szczególnie niebezpieczne nie rzadziej niż raz w roku.

*nie rzadziej niż raz na 6 lat - pracownicy administracyjno-biurowi.

*nie rzadziej niż raz na 5 lat - osoby będące pracodawcami, osoby kierujące pracownikami, w szczególności kierownicy wydziałów, mistrzowie i brygadziści, projektanci oraz konstruktorzy maszyn i innych urządzeń technicznych, technolodzy, organizatorzy produkcji i inni pracownicy inżynieryjno-techniczni oraz pracownicy służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Osoba do kontaktu w sprawie szkoleń BHP

Anna Gajewska - specjalista d/s BHP
e-mail : e-mail

pokój nr 47

tel. + 48.683720521/wew.104

Lubski Dom Kultury, pl.Jana Pawła II 1, 68-300 Lubsko  

  • Baner: tablica