LDK Lubsko

Informacje

Jesteś tutaj: Strona głównaKINO

KINO w Lubskim Domu Kultury

KINO GRYF
 
Na darmowe projekcje prosimy zapisać się do NEWSLETTERA na dole naszej strony.
26 grudnia zapraszamy do Kina Gryf. Więcej informacji na Newsletter.
 
Galeria:
 
 
_________________________________________________________________________________________________________________
OBJAZDOWE KINO VISA
 
Raz w miesiącu gościmy w Lubskim Domu Kultury Objazdowe Kino Visa.
 
ZAKUP i REZERWACJA BILETÓW:
KASA KINA czynna w dniu przyjazdu od pierwszego do ostatniego seansu.
 
REZERWACJI BILETÓW można dokonywać telefonicznie, pod nr tel. (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku (z wyjątkie dni ustawowo wolnych), w godz. 10:00 - 15:00. Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed seansem.
 
PRZEDSPRZEDAŻ ONLINE oraz wszystkie szczegóły na  https://kino.visa.pl/
Uwaga! Od dnia 1 listopada, przy zakupie biletów online doliczana jest opłata transakcyjna w wysokości 1 zł brutto. Ceny biletów i zasady sprzedaży w kasie kina (w tym również poprzedzone telefoniczną rezerwacją) pozostają bez zmian. Zakupu biletów ulgowych oraz grupowych można dokonać jedynie w kasie kina w dniu naszej wizyty w danej miejscowości. Przedsprzedaż on line kończy się na 24h przed startem seansu.
 
PROMOCJA!
Realizujemy w naszym kinie nową, niesamowitą promocję.
Przy płatności kartą Visa (zarówno w przedsprzedaży on line, jak i w kasie kina) widzowie mają możliwość zakupu biletów normalnych z 50% zniżką
Mają też możliwość zajęcia miejsc w dwóch najlepszych rzędach oraz kupić zestawy promocyjne w barku kinowym również z 50% zniżką.
Bilety w przedsprzedaży sprzedawane są jedynie na seanse popołudniowe lub weekendowe w cenie biletów normalnych, czyli 18 zł (9 zł przy płatności kartą Visa) za film 3D lub 16 zł (8 zł przy płatności kartą Visa) za film 2D. Przedsprzedaż on line kończy się na 24h przed startem seansu.
 
Niebawem nowy repertuar
 
 
Informacja : LDK, p.50, tel. 68 372 05 21/102
  • Baner: tablica