LDK Lubsko

Informacje

Jesteś tutaj: Strona głównaAKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Kino w Lubsku

Ilustracja do informacji: Kino w Lubsku
Plan na Kino przedstawiają Provident i AXA.
Zapraszamy na filmy:
"Psy 3. W imię zasad"
"Mayday"
"Tajni i fajni"
"Jumanji: Następny poziom" (dubbing)
"Nasze miejsce na Ziemi"
Do zobaczenia!
----
Plan na kino przedstawiają Provident i AXA.
Chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej?
Wejdź na www.plannakino.pl
 

Szczegółowy plan Ferii zimowych

Ilustracja do informacji: Szczegółowy plan Ferii zimowych

Ferie z LDK

Ilustracja do informacji: Ferie z LDK
Ferie z Lubskim Domem Kultury! Oto z jakich zajęć dzieci będą mogły korzystać w czasie Ferii w Lubskim Domu Kultury!
Szczegółowe informacje, daty oraz godziny podamy już wkrótce!

Koncert "Atramentalnie"

Ilustracja do informacji: Koncert "Atramentalnie"
Serdecznie zapraszamy na Koncert "Atramentalnie" Marty Michałowskiej i Jadwigi Macewicz. Koncert odbędzie się 18 stycznia o godzinie 19:00 w Kawiarni Mocca w Lubskim Domu Kultury. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy. 
Muzyka towarzyszyła mi od najmłodszych lat więc myślę,że mogę śmiało użyć sformułowania, że śpiewam od zawsze. Muzyka jest moją najgłębszą pasją i miłością.
Już od dziecka uczestniczyłam w różnych występach artystycznych na małych i większych scenach. Uczęszczając do Liceum Ogólnokształcącego brałam udział w organizowanym co roku Festiwalu Piosenki Użytkowej,na którym zdobywałam wyróżnienia ,a podczas jednej z edycji zajęłam I miejsce.
Sama komponuję i piszę teksty swoich utworów. Moją inspiracją są przeróżni artyści,których cenię i podziwiam; ale też inspiruje mnie samo życie,relacje międzyludzkie, ukryte pragnienia, nasze niespełnienia, ścieżki których szukamy, pytania jakie sobie zadajemy.
To wszystko ma wpływ na to,że moja twórczość jest właśnie taka a nie inna i przemawia takim językiem. Jest pewnego rodzaju manifestem tego co mi w "duszy gra".
"
Jadwiga Macewicz Znany pedagog, wychowawca, muzyk, wokalistka, muzykoterapeuta, coach. Pracuje jako nauczyciel zespołów wokalnych w MCKiE „ Dom Harcerza” w Zielonej Górze. Na scenie zadebiutowała w 2006 roku podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej "Pryzmat" w Legnicy gdzie zajęła 1 miejsce. Od tamtej pory nieprzerwanie wzbogaca swoje doświadczenia biorąc udział w licznych koncertach, festiwalach oraz zróżnicowanych projektach muzycznych.

28 Finał WOŚP

Ilustracja do informacji: 28 Finał WOŚP
Już w niedzielę 12 stycznia 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Serdecznie zapraszamy do Lubskiego Domu Kultury, start godzina 14:00.

Film i Spotkanie z Reżyserem

Ilustracja do informacji: Film i Spotkanie z Reżyserem
Serdecznie zparaszamy na Film SUPERNOVA oraz spotkanie z Reżyserem Bartoszem Kruhlikiem. Seans odbędzie się 17 stycznia w Lubskim Domu Kultury o godzinie 18:00. Bilety 10 zł, do nabycia w Sekretariacie LDK.

Program Lubuskie Spotkania Jasełkowe

Ilustracja do informacji: Program Lubuskie Spotkania Jasełkowe
Program Lubuskie Spotkania Jasełkowe:

Lubuski Konkurs Recytatorski 2020

Anioł Roku 2019 - INSTYTUCJA

Ilustracja do informacji: Anioł Roku 2019 - INSTYTUCJA
W sobotę 14 grudnia podczas XV Gali Charytatywnej "Warto jest pomagać" Lubski Dom Kultury otrzymał NAGRODĘ!  Statuetkę i nagrody z rąk Prezesa Stowarzyszenia "Warto jest pomagać" Pana Grzegorza Hryniewicza oraz Zastępcy Prezydenta Zielonej Góry Dariusza Lesickiego odebrała w imieniu Lubskiego Domu Kultury - Dyrektor Pani Maria Łaskarzewska.
"W kategorii instytucja zaszczytny tytuł przyznano Lubskiemu Domowi Kultury, który pod dyrekcją Marii Łaskarzewskiej jest otwarty na wszystkich ludzi. To nie tylko budynek, ale miejsce, gdzie wszyscy mogą czuć się bezpiecznie. To otwarta na rozwijanie skrzydeł instytucja, która pomaga się realizować, pogłębiać zdolności i otwierać na nowe horyzonty Lubski Dom Kultury to wielka grupa ludzi, pracowników, tworząca zgraną rodzinę. Pomaganie i otwartość to ogromna domena LDK i wszystkich pracowników" Gazeta Lubuska
 

Urodzinowe Kino

Ilustracja do informacji: Urodzinowe Kino
Serdecznie zapraszamy do urodzinowego Kina Gryf
1 2 3 4 5 6 ... 84
  • Baner: tablica