LDK Lubsko

Informacje

Jesteś tutaj: Strona głównaAKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Spektakl "Wiera Gra"

Ilustracja do informacji: Spektakl "Wiera Gra"
Serdecznie zapraszamy do LUBSKIEGO Domu Kultury na Spektakl "Wiera Gra" Grupy Teatralnej IMPRO.21.11.2019 o godz. 19:00, bilety - 5zł, do nabycia w Sekretariacie LDK.

Zakończenie Akcji Rozhuśtajmy Wózki w Lubsku

Ilustracja do informacji: Zakończenie Akcji Rozhuśtajmy Wózki w Lubsku
Zakończenie akcji "Rozhuśtajmy Wózki w Lubsku". Marzenia i pomysły się spełniają! I to dzięki Mieszkańcom naszego pięknego miasta!:) Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie huśtawki, już 7 listopada o godzinie 17:00! Zapraszamy

Koncert Mindfak

Ilustracja do informacji: Koncert Mindfak
W sobotę Przybywajcie tłumnie do Kawiarnia Mocca. Zespoły które grają tam koncert przeznaczają 100% ze sprzedaży biletów na Pomoc Pogorzelcom z Lubska.

Warsztaty ceramiczne

Ilustracja do informacji: Warsztaty ceramiczne
Nowości w Lubskim Domu Kultury!!!
Warsztaty Ceramiczne, które prowadzić dla Państwa będzie Pan Krzysztof Kasowski.
Krzysztof Kasowski urodzony w 1961 roku w Lubsku, Gdzie nadal mieszka i pracuje.
Poza krótkim epizodem – pracował dwa lata w Zielonej Górze, całe swoje życie poświecił na pracę z dziećmi jako nauczyciel. Początkowo od 1984 roku jako nauczyciel techniki i plastyki w Szkole Podstawowej nr.2. W miedzyczasie ukończył studia magisterskie na WSP w Zielonej Górze na kierunku Ergonomia i Ochrona Pracy. Doskonalił się na kursach i szkoleniach – kurs Technik Graficznych w Legnicy, Rysunku i Kompozycji w Zielonej Górze, oraz wielu innych. 2004 roku podjął pracę w SOSW w Lubsku jako nauczyciel Techniki. Po ukończeniu trzy stopniowego kursu Ceramicznego w Warszawie, 15 lat prowadził pracownię ceramiczną w Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Lubsku. Od początku lat 80 ubiegłego wieku należy do Lubskiego Stowarzyszenia Twórców MARFO, gdzie przez ostatnie kilka lat pełni funkcje wiceprezesa. Najlepiej odnajduje się w rzeźbie, ceramice, płaskorzeźbie i grafice. Odkrywa piękno w naturze i otaczającym bliskim świecie. W swoich pracach przedstawia kobiety i zwierzęta, zabytki Lubska, bo piękne jest to co zachwyca i zachęca do pracy. Brał udział w licznych plenerach i wystawach w Polsce i Niemczech. Jest typowym „rzemieśnikiem” ale jednak z dużym dążeniem do doskonałości.
Nagrody i wyróżnienia podaje te istotne: Wojewódzkie Plenery Rzeźby w Lubsku, Salon Jesienny w Żarach( wyróżnienie w rzeźbie 1984 i 2016r.), Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Natura Moich Okolic” ( pierwsze miejsce 2009r, wyróżnienie 2006,2008,2010,2014,2015r)
Jednoczenie w ramach działalności Stowarzyszenia MARFO uzyskał wyróżnienia w dziedzinie rzeźby,(2008, 2009, 2012r) . Uzyskał tytuł z rąk Burmistrza Lubska ZASŁUŻONY DZIAŁACZ KULTURY – 2016 roku.

Zajęcia plastyczne

Ilustracja do informacji: Zajęcia plastyczne
Serdecznie zapraszamy na kolejny już cykl zajęć plastycznych z Panem Januszem Orzepowskim. 

Kino 9D

Ilustracja do informacji: Kino 9D
Poczuj moc efektów!! KINO 9D w Lubsku

Spotkanie Organizacyjne Szachy

Ilustracja do informacji: Spotkanie Organizacyjne Szachy
Spotkanie Organizacyjne Szachy 

Spotkania Organizacyjne sekcji LDK

Ilustracja do informacji: Spotkania Organizacyjne sekcji LDK

Festiwal Pysznego Pieroga

Ilustracja do informacji: Festiwal Pysznego Pieroga
Serdecznie zapraszamy na Festiwal Pysznego Pieroga

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE SZKOŁA JĘZYKOWA COSMOPOLITAN

Ilustracja do informacji: SPOTKANIE ORGANIZACYJNE SZKOŁA JĘZYKOWA COSMOPOL
1 ... 3 4 5 6 7 ... 85
  • Baner: tablica