LDK Lubsko

Informacje

Jesteś tutaj: Strona głównaAKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Rockowe Granie w Lubsku

Ilustracja do informacji: Rockowe Granie w Lubsku
W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na Rockowe Granie w Lubsku

DZIEŃ WOLNY OD PRACY

Uwaga! 
Zarządzeniem nr 14/2019 z dnia 09.08.2019r., Dyrektor Lubskiego Domu Kultury ustala 16.08.2019 dniem wolnym od pracy dla pracowników Lubskiego Domu Kultury. Odpracowanie dnia wolnego o którym mowa nastapi dnia 17.08.2019.

Karaoke w Kawiarni Mocca

Ilustracja do informacji: Karaoke w Kawiarni Mocca
Lubicie śpiewać? Serdecznie zapraszamy na Karaoke do Kawiarni Mocca w Lubskim Domu Kultury - 24 sierpnia o godzinie 20:00 w Kawiarni Mocca - LDK. W trakcie karaoke odbędzie się Walka o ZŁOTE GARDŁO – gwarantowana nagroda!
 

Wesołe Wakacje w Mieście

Ilustracja do informacji: Wesołe Wakacje w Mieście
Serdecznie zapraszamy na podsumowanie okresu wakacyjnego z Lubskim Domem Kultury. Wesołe Wakacje w Mieście odbędą się 23 sierpnia! Na dzieci będzie czekała moc atrakcji: animacje, dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, domowe wypieki. Na dorosłych pyszna mrożona kawa oraz pajda chleba! Będzie można obejrzeć przedstawienie Teatru Maska - "Spotkanie z Piratami" - pojawi się również wielki statek!  Zwieńczeniem całej imprezy będzie oczywiście HOLI - Święto kolorów. Odbędzie się również Koncert Zespołu NIESPOTYKANI!
Podczas całej imprezy odbędzie się również akcja charytatywna na dalszą rehabilitację i powrót do zdrowia Pani Joanny z Raszyna. Serdecznie zapraszamy
 
 

Wakacyjne Kino Gryf

Ilustracja do informacji: Wakacyjne Kino Gryf
Serdecznie zapraszamy na Wakacyjne Kino Gryf w Lubskim Domu Kultury. Seanse odbywać się będą w każdy poniedziałek i piątek Sierpnia o godzinie 12:00. Z wyjątkiem 16.08.2019. Serdecznie zapraszamy wstęp wolny

KONKURS PLASTYCZNY

Ilustracja do informacji: KONKURS PLASTYCZNY
Z okazji 80 rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Lubski Dom Kultury❗️
Konkurs jest skierowany do Uczniów i Mieszkańców Gminy Lubsko.
Celem konkursu jest uczczenie pamięci ofiar II wojny światowej, ukazywanie że doświadczenia historyczne narodów wpływają na kształtowanie postaw, mentalność kolejnych pokoleń i są podstawą ich własnego systemu wartości społecznych i etycznych.

Disco Polo Party

Ilustracja do informacji: Disco Polo Party
Serdecznie zapraszamy na DISCO POLO PARTY! 

Koncert Fuzion Factory

Ilustracja do informacji: Koncert Fuzion Factory
Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Fuzion Factory. 

Koncert SNOWBLIND

Ilustracja do informacji: Koncert SNOWBLIND
W ramach Wakacji z Lubskim Domem Kultury, serdecznie zapraszamy na Koncert SNOWBLIND. 

Animacje na wakacje - sierpień

Ilustracja do informacji: Animacje na wakacje - sierpień
Małymi kroczkami Lipiec dobiega końca, ale w sierpniu Animacje z Lubskim Domem Kultury również będą! Czeka na was Letnie Atelier oraz Wakacyjne Disco a także podsumowanie czyli - Wesołe Wakacje w Mieście - Holi Święto Kolorów.
 
1 ... 5 6 7 8 9 ... 86
  • Baner: tablica