Informacje

Wystawa fotograficzna – Koło Nr 1 PZW.

  • 29-07-2020
Prezentowane zdjęcia nawiązują do początków działalności koła; lata pięćdziesiąte, sześćdziesiąte i siedemdziesiąte.
Grzegorz Rutkowski - wiceprezes ds. młodzieży tak mówi:
„Wystawa dokumentuje dziesięciolecie działalności naszej szkółki wędkarskiej (10 lat minęło w 2019 roku), w tym historyczny moment przekazania nam (w czerwcu 2017 roku) przez ówczesnego Starostę Żarskiego Pana Janusza Dudojcia, nowoczesnego sprzętu wędkarskiego.
Chwalimy się też największym sukcesem naszego koła; ubiegłoroczną Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży w Sportach Wędkarskich - Lubsko 2019, którą mieliśmy zaszczyt, wspólnie z Zarządem Okręgu PZW w Zielonej Górze, organizować.
Dodać należy, że nasza młodzież pokazała się podczas tych zawodów z jak najlepszej strony zdobywając laury indywidualne i drużynowe.
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą działalnością i ofertą na rok bieżący, w tym m.in.: szkolenia grupowe oraz indywidualne, zawody koła, lig, okręgu i ogólnopolskie, olimpiady ogólnopolskie, ochrona wód, zagospodarowanie i zarybianie łowisk, itd.
W najbliższym czasie (od 10 do 15 sierpnia) organizujemy wakacyjne zajęcia Letniej Szkółki Wędkarskiej. Jest to podstawowy kurs wędkarski dla dzieci i młodzieży z podziałem na dwie grupy (początkujących i zaawansowanych). Zajęcia prowadzone będą od poniedziałku do soboty w godz. od 9.00 do 14.00 . Zapewniamy sprzęt, doświadczoną kadrę instruktorską, dostęp do łowiska, napoje i posiłki.
Szczegóły będą dostępne na stronie: www.facebook.com/kolopzwnr1lubsko
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją